Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web

Výsledky

10. Jestřebí kros 01.07.2017

 

 

Start. číslo

Celk. pořadí

Jméno a příjmení

Klub/město

Rok naroz.

čas

Umístění v kategorii

66

1.

Kamil Krunka

SK Nové město n/M.

1986

39:12

MA 1.

50

2.

Jan Hruška

Kasper SWIX

1989

40:02

MA 2.

18

3.

Marek Kincl

Maratonstav Úpice

1974

40:36

MB2 1.

12

4.

Jaromír Hradecký

Skuteč

1985

41:08

MA 3.

32

5.

Miroslav Duch

Maratonstav Úpice

1979

41:40

MB1 1.

45

6.

Pavel Rücker

Bonbon Machov

1976

41:43

MB2 2.

33

7.

Jan Beran

Spartak Police

1983

42:58

MA 4.

70

8.

Jan Dostál

Vella Náchod

1986

43:15

MA 5.

65

9.

Vladislav Dufka

Paislerův statek

1991

43:30

MA 6.

62

10.

Ivo Kocanda

IKSTAV

1970

45:20

MC1 1.

71

11.

Pavel Vít

Vella Náchod

1971

45:28

MC1 2.

19

12.

Jan Šimák

Hradec Králové

1983

45:35

MA 7.

46

13.

Jan Kolář

Ulita – Hobra Orienteering Broumov

1969

45:53

MC1 3.

17

14.

Martin Nowakowski

Wrocław

1983

45:59

MA 7.

49

15.

Bronisław Grzegorz

UKS Ludwikowice

1979

46:17

MB1 2.

43

16.

Radek Čipera

Radvanice

1964

47:49

MC2 1.

37

17.

Milan Bláha

AF Křovice

1957

48:01

MD2 1.

68

18.

Jan Melišík

Redpoint

1974

48:05

MB2 3.

16

19.

Vladimír Kolisko

TJ Horní Kostelec

1980

48:12

MB1 3.

24

20.

Martin Pešta

Barako Nová Paka

1978

48:58

MB1 4.

9

21.

Josef Vanta

Triclub Dobruška

1962

49:05

MD1 1.

10

22.

Vítězslav Šolc

BKL Machov

1957

49:21

MD2 2.

61

23.

Luděk Zelený

Domažďár

1961

49:41

MD1 2.

29

24.

Roman Vašíček

Radvanice

1974

50:12

MB2 4.

38

25.

Jiří Klimeš

AC Náchod

1961

50:18

MD1 3.

30

26.

Martin Gult

Wikow

1975

50:33

MB2 5.

69

27.

Jan Halaj

Náchod

1977

50:46

MB2 6.

34

28.

Vladimír Kostelecký

Vella Team

1970

50:59

MC1 4.

8

29.

Vladimír Bříza

KRB Chrudim

1951

51:05

ME1 1.

40

30.

Martin Vašíček

Maratonstav Úpice

1971

51:10

MC1 5.

27

31.

Jakub Nápravník

Maratonstav Úpice

1987

51:40

MA 8.

1

32.

Josef Nečas

Maratonstav Úpice

1958

52:01

MD1 4.

22

33.

Michal Renský

Náchod

1979

52:13

MB1 5.

67

34.

Jiří Šlégr

SK Autorest

1954

52:33

MD2 3.

42

35.

Eva Pončová

Runsporting

1974

52:37

ŽH2 1.

31

36.

Jan Kulda

TJ Sokol Olešnice

1973

52:51

MB2 7.

63

37.

Zdeněk Kolář

OB Ulita Broumov

1971

53:44

MC1 6.

13

38.

Klára Šimáková

Hradec Králové

1983

52:57

ŽH1 1.

64

39.

Libuše Doležalová

Nové Město n./M.

1988

54:00

ŽH1 2.

26

40.

Karel Jindra

Zoufalci

1982

54:14

MB1 6.

47

41.

Tomáš Polický

Wikow

1984

54:18

MA 9.

25

42.

Kateřina Pavlová

Zoufalci

1989

55:09

ŽH1 3.

44

43.

Jiří Drozd

Mopos Pardubice

1957

55:33

MD2 4.

20

44.

Ewełina Świantek

Spartanie Dziecom

1980

56:10

ŽH2 2.

21

45.

Václav Goldbach

SK Týniště n./O.

1950

56:35

ME1 2.

23

46.

Lenka Renská

Náchod

1980

56:58

ŽH2 3.

14

47.

Petr Hynek

SK Nové Město n./M.

1963

57:03

MC2 2.

41

48.

Eva Jirásková

Maratonstav Úpice

1964

57:39

ŽH3 1.

28

49.

Jaroslav Mazač

Wikow Hronov

1968

59:54

MC1 7.

72

50.

Zdeněk Krajč

Trutnov

1954

1:00:51

MD2 5.

48

51.

Zdeňka Jonášová

Hradecký Spinning Club

1964

1:01:30

ŽH3 2.

4

52.

Milan Bajer

CAFÉ Bajer

1955

1:02:19

MD2 5.

35

53.

Hana Hellerová

Hradec Králové

1961

1:02:44

ŽH4 1.

2

54.

Hana Vacková

Sokol Starkoč

1956

1:03:31

ŽH4 2.

39

55.

Eva Friebelová

Maratonstav Úpice

1962

1:01:41

ŽH4 3.

15

56.

Jiří Sedlák

Přelouč

1958

1:08:52

MD1 5.

7

57.

Matěj Jelínek

Černilov

1942

1:09:07

MF 1.

11

58.

Hana Šternerová

Hradec Králové

1963

1:14:00

ŽH3 3.

36

59.

Jan Sponar

Tesla Brno

1950

1:04:10

ME1 3.

3

60.

Josef Krátký

Hvězda Pardubice

1965

1:27:58

MC2 3.

6

61.

Magdaléna Jelínková

Černilov

1945

1:28:03

ŽH4 1.

5

62.

Milan Vorel

Slatiňany

1940

1:33:49

MF 2.

90

63.

Jiří Soukup

TJ Liga 100 Hradec Králové

1927

2.06:37

MG 1.

 

 

9. Jestřebí kros 02.07.2016

Celk. pořadí

Jméno a příjmení

Klub/město

ročník

čas

Umístění v kategorii

1.

Sádlo Dominik

SK Nové Město n/M

1995

37:41

MA 1.

2..

Majoroš Michal

Police n. Metují

1986

41:51

MA 2.

3.

Rektor Antonín

Modřany

1975

42:04

MB 1.

4.

Ulich Petr

MT Dobruška

1968

42:18

MC 1.

5.

Rücker Pavel

Bonbon Machov

1976

42:49

MB 2.

6.

Heller Tomáš

Hradec Králové

1981

43:34

MB 3.

7.

Svoboda Mojmír

Hvězda Pardubice

1966

44:38

MC 2.

8.

Šolc Vítězslav

Redpoint Eleven Team

1991

44:53

MA 3.

9.

Kábrt Michal

Atletika Rtyně

1972

45:21

MB 4.

10.

Šimák Jan

Hradec Králové

1983

45:36

MA 4.

11.

Šrůtek David

BKL Machov

1980

46:53

MB 6.

12.

Pavel Vít

Vella Team

1971

47:04

MC 3.

13.

Rücker Jakub

Bonbon Machov

1988

47:15

MA 5.

14.

Čipera Radek

Radvanice

1964

47:40

MC 4.

15.

Kubasa Jiří

Maratonstav Úpice

1977

47:46

MB 7.

16.

Šolc Vítězslav

BKL Machov

1957

48:27

MD 1.

17.

Kozáková Denisa

Hvězda Pardubice

1979

48:47

ŽB 1.

18.

Horvát David

Hradec Králové

1973

48:53

MB 8.

19.

Dostál Jan

---

1986

49:15

MA 6.

20.

Bláha Milan

AF Křovice

1957

49:42

MD 2.

21.

Vašíček Roman

Radvanice

1974

50:29

MB 8.

22.

Dušek Milan

SK Týniště n. Orlicí

1976

50:48

MB 9.

23.

Vašíček Martin

Maratonstav Úpice

1971

50:49

MC 5.

24.

Anna Krátká

Hvězda Pardubice

1969

51:00

ŽC 1.

25.

Vanta Josef

Triclub Dobruška

1962

51:25

MC 6.

26.

Jan Pavel

Atletika Rtyně

1995

51:33

MA 7.

27.

Bříza Vladimír

KRB Chrudim

1951

51:48

ME 1.

28.

Mazač Jaroslav

Wikov Hronov

1968

52:18

MC 7.

29.

Zelený Luděk

Domažďár

1961

53:23

MD 3.

30.

Gult Martin

Wikov Hronov

1975

53:44

MB 10.

31.

Karlík Michal

LOKO Trutnov

1964

54:15

MC 8.

32.

Romančáková Jitka

Hradec Králové

1991

54:40

ŽA 1.

33.

Schejbal Jan

Runsport Team

1976

55:16

MB 11.

34.

Pončová Eva

Runsport Team

1979

55:16

ŽB 2.

35.

Šimáková Klára

Hradec Králové

1983

56:50

ŽA 2.

36.

Hrevuš Alexandr

Břehy

1979

57:00

MB 12.

37.

Bubeníček Jiří

Ski Skuhrov n. Bělou

1951

57:20

ME 2.

38.

Šimonová Šárka

Červený Kostelec

1972

58:10

ŽB 3.

39.

Bezděková Hana

Rtyně v Podkrkonoší

1998

58:40

ŽA 3.

40.

Goldbach Václav

SK Týniště n. Orlicí

1950

59:10

ME 3.

41.

Groh Stanislav

AC Vrchlabí

1946

1:01:09

ME 4.

42.

Krajč Zdeněk

Trutnov

1954

1:01:58

MD 4.

43.

Bajer Milan

Kafe Bajer Pardubice

1955

1:04:16

MD 5.

44.

Šteinc Ludvík

Vrchlabí

1941

1:05:12

MF 1.

45.

Doležal Stanislav

BK Pardubice

1938

1:06:14

MF 2.

46.

Hellerová Hana

Hradec Králové

1961

1:07:14

ŽD 1.

47.

Jantsch Vítězslav

Eleven Runteam

1935

1:09:50

MF 3.

48.

Vacková Hana

Sokol Starkoč

1956

1:11:15

ŽD 2.

49.

Haková Anna

Jaroměř

1998

1:12:01

ŽA 4.

50.

Renská Lenka

Náchod

1980

1:12:20

ŽB 4.

51.

Kubajová Leona

Maratonstav Úpice

2004

1:12:20

ŽA 5.

52.

Jelínek Matěj

Černilov

1942

1:13:31

ME 4.

53.

Krátký Josef

Hvězda Pardubice

1965

1:14:27

MC 9.

54.

Friebelová Eva

Maratonstav Úpice

1962

1:17:47

ŽC 2.

55.

Šternerová Hana

Hradec Králové

1963

1.24:31

ŽC 3.

56.

Jelínková Magdalena

Černilov

1945

1:25:37

ŽE 1.

57.

Vorel Milan

Slatiňany

1940

1:27:31

MF 4.

58.

Culka Václav

Nové Město n.Metují

1935

1:32:29

MF 5.

59.

Soukup Jiří

TJ Liga 100

1927

2:19:04

MG 1./9 km

60.

Čerenková Petra

TJ Sokol Hradec Král.

1999

---

---

 

 

 

 

 

 

 

 

8. JESTŘEBÍ KROS 19.07.2015

 

St. č.

Jméno a příjmení

Klub

Ročník

Kat.

Dosaž. čas

Pořadí celkové/v kategorii

41

Čivrný Jiří ml.

Eleven Run Team

1980

B

38:04

1/1

31

Flegl Vlastimil

Vrchlabí

1986

A

40:07

2/1

99B

Kyncl Marek

TJ Maratonstav Úpice

1974

B

41:03

3/2

45

Ulich Petr

MT Dobruška

1968

C

41:47

4/1

57

Rücker Pavel

Bonbon BKL Machov

1976

B

42:21

5/3

78B

Táňa Metelková

TJ Sokol Hradec Králové

1972

H

43:12

6/1

87

Beran Jan

Spartak Police

1983

A

44:19

7/2

79B

Pavel Metelka

OK 99 Hradec Králové

1978

B

44:21

8/4

27

Kábrt Michal

Atletika Rtyně

1972

B

44:36

9/4

93B

Čížek Jan

---

1984

A

45:27

10/3

61

Čivrný Jiří st.

Slovan Liberec

1953

D

42:29

11/1

96B

Jirka Jan

AC Náchod

1983

A

45:39

12/4

32

Rücker Jakub

Bonbon Lhota

1988

A

46:37

13/5

80

Jaroslav Mazač

Wikov Hronov

1968

C

46:47

14/2

80B

Kocanda Ivo

Červený Kostelec

1970

C

47:12

15/3

91

Řezníček Jan

Junák Červený Kostelec

1973

B

47:15

16/5

47

Vejběra Jan

Cyklo Pokr H. Králové

1966

C

47:39

17/4

83B

Vanta Josef

TC Dobruška

1962

C

47:57

18/5

96

Miroslav Jirásek

SDH Pavlišov

1947

E

48:48

19/1

36

Šolc Vítězslav

BKL Machov

1957

D

48:57

20/2

53

Lenka Hanušová

TT Janovičky

1979

H

49:08

21/1

74

Jiří Malý

TT Janovičky

1963

C

49:49

22/6

76B

Zelený Luděk

AC Náchod

1961

C

50:30

23/7

94B

Skalský Miloš

AC Náchod

1967

C

50:35

24/8

87

Schejbal Jan

Runsport Team

1976

B

50:40

25/6

60

Anna Krátká

SKP Hvězda Pardubice

1969

I

50:45

26/1

95B

Tichý Pavel

AC Náchod

1963

C

50:52

27/9

76

Vašíček Roman

Radvanice

1974

B

51:43

28/7

84B

Bláha Milan

AF Křovice

1957

D

52:05

29/3

29

Wiesner Radek

Baduna Team

1980

B

52:37

30/8

98

Lenka Ungerová

TC Dobruška

1989

G

53:14

31/1

92

Kulda Jan

TJ Sokol Olešnice

1973

B

54:23

32/9

40

Werner Oldřich

Wikov Hronov

1964

C

54:30

33/10

82B

Berka Luděk

Atletika Rtyně

1972

B

54:35

34/10

59

Vejběrová Eva

Cyklo Pokr H. Králové

1976

H

54:44

35/2

95

Jiří Klimeš

AC Náchod

1961

B

54:56

36/11

37

Marková Veronika

AC Pardubice

1998

G

55:17

37/2

65

Lanta Stanislav

Velké Poříčí

1963

C

55:22

38/11

39

Šimonová Šárka

Červený Kostelec

1972

H

55:44

39/3

79

Tomáš Heller

Hradec Králové

1981

A

56:06

40/6

99

Josef Nečas

TJ Maratonstav Úpice

1958

D

56:35

41/4

85

Sedlák Jiří

Přelouč

1958

D

57:51

42/5

72

Krajč Zdeněk

LOKO Trutnov

1954

D

58:08

43/6

92B

Zbyněk Žebrák

Lepus.cz

1971

B

58:32

44/12

81B

Čeronkova Petra

TJ Sokol Hradec Králové

1999

G

58:44

45/3

71

Groh Stanislav

AC Vrchlabí

1946

E

58:56

46/2

82

Jirásková Eva

Lanškroun

1964

I

59:30

47/2

35

Hauschková Dagmar

TJ Spartak Police

1965

I

1:00:26

48/3

49

Matějíček Luboš

Hovrch

1962

C

1:01:37

49/12

97

Jan Sponar

Tesla Brno

1950

E

1:01:59

50/3

93

Eva Kollertová

Opičáci z Nováče

1983

G

1:02:36

51/4

64

Král Zdeněk

Náchod

1968

C

1:02:37

52/13

81

František Marek

SK Hronov

1941

E

1:03:28

53/4

33

Škoda Josef

---

1978

B

1:04:12

54/13

42

Šteinc Ludvík

AC Vrchlabí

1941

E

1:04:14

55/5

73

Rücker Oldřich

Bonbon Lhota

1955

D

1:04:42

56/7

90

Milan Moník

Smiřice

1969

C

1:05:56

57/14

94

Jonášová Zdeňka

Hradec Králové

1964

I

1:07:16

58/4

97B

Chaloupková Naďa

Trutnov

1985

G

1:07:17

59/5

77

Hanka Škodová

LUKO Červený Kostelec

1984

G

1:07:38

60/6

66

Hellerová Jana

Hradec Králové

1961

I

1:08:15

61/5

100

Hana Vacková

Sokol Starkoč

1956

J

1:10:23

62/1

75

Brož Vladislav

Rtyně

1979

B

1:15:25

63/14

44

Kociánová Petra

Rtyně

1984

G

1:15:26

64/7

78

Šternerová Hana

Hradec Králové

1963

I

1:15:27

65/6

98B

Doležal Stanislav

BK Pardubice

1938

F

1:16:40

66/1

89

Krátký Josef

SKP Hvězda Pardubice

1965

C

1:17:14

67/15

38

Matěj Jelínek

Hvězda Pardubice

1942

E

1:20:19

68/6

84

Magdaléna Jelínková

Hvězda Pardubice

1945

J

1:21:25

69/2

48

Vorel Milan

Slatiňany

1940

F

1:23:16

70/2

88

Jiří Soukup

TJ Liga 100

1927

F

2:03:08

71/3

46

Vašíček Martin

Maratonstav Úpice

1971

B

DNF

---

 

 

 

7. JESTŘEBÍ KROS 19.07.2014

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VÝSLEDKY

 

MUŽI A (ročník 1975 a ml.)

Pořadí

Jméno a příjmení

klub

Rok nar.

Dosažený čas

1

Jiří Čivrný ml.

SK Nové Město

1980

40:36,00

2

Michal Majoroš

Police n. Metují

1986

42:28,00

3

Pavel Rücker

Bonbon BKL Machov

1976

43:02,00

4

Lukáš Macháček

HOVRCH

1979

45:06,00

5

Vítězslav Šolc ml.

BKL Machov

1991

45:31,00

6

Petr Kuře

VT Náchod

1975

46:49,00

7

Erik Krumphanzl

Odolov

1975

47:46,00

8

David Šrůtek

BKL Machov

1980

47:55,00

9

Josef Šreibr

Hvězda SKP Pardubice

1996

47:59,00

10

Jakub Rücker

Bonbon Lhota

1988

48:07,00

11

Martin Bárta

SK Nové Město n/M.

1998

48:35,00

12

Jan Schejbal

Teplice n/Metují

1976

48:39,00

13

Josef Šreibr

Hvězda SKP Pardubice

1975

49:33,00

14

Jonáš Chudý

Triclub Dobruška

1990

49:54,00

15

Milan Fiala

Havlovice

1976

52:08,00

16

Jan Hoder

Triclub Dobruška

1984

54:50,00

 

 

MUŽI B (ročník 1974 - 1965)

Pořadí

Jméno a příjmení

klub

Rok nar.

Dosažený čas

1

Marek Kincl

TJ Maratonstav Úpice

1974

40:50,00

2

Michal Kábrt

Atletika Rtyně v P.

1972

44:25,00

3

Ivo Kocanda

Červený Kostelec

1970

45:22,00

4

Jiří Polej

Hronov

1971

46:24,00

5

Martin Vašíček

TJ Maratonstav Úpice

1971

49:14,00

6

Dušan Gajdoš

Červený Kostelec

1973

50:46,00

7

8

Josef Krátký

Jaroslav Mazač

Hvězda SKP Pardubice

1965

1968

1:09:18,00

1:57:31,00 - běh pozpátku :-)

 

 

MUŽI C (ročník 1964 - 1955)

Pořadí

Jméno a příjmení

klub

Rok nar.

Dosažený čas

1

Ladislav Raim

Nový Hradec Králové

1964

44:11,00

2

Jiří Klimeš

AC Náchod

1961

46:29,00

3

Vítězslav Šolc

BKL Machov

1957

48:10,00

4

Stanislav Lanta

Velké Poříčí

1963

53:34,00

5

Pavel Kaněra

-

1963

53:35,00

6

Hynek Petr

Nové Město

1963

55:10,00

7

Oldřich Rücker

Bonbon Lhota

1955

1:00:23,00

 

MUŽI D (ročník 1954 - 1945)

Pořadí

Jméno a příjmení

klub

Rok nar.

Dosažený čas

1

Jiří Čivrný st.

Slovan Liberec

1953

45:11,00

2

Vladimír Bříza

KRB Chrudim

1951

50:06,00

3

Josef Navrátil

SK Strančice

1949

54:45,00

4

Václav Goldbach

SK Týniště n/Orlicí

1950

55:55,00

5

Miroslav Jirásek

SDH Pavlišov

1947

56:00,00

6

Stanislav Groh

AC Vrchlabí

1946

57:04,00

7

Zdeněk Krajč

Trutnov

1954

1:02:40,00

 

MUŽI E (ročník 1944 - 1935)

Pořadí

Jméno a příjmení

klub

Rok nar.

Dosažený čas

1

Ludvík Šteincl

AC Vrchlabí

1941

01:04:38

2

Stanislav Doležal

BK Pardubice

1938

01:07:28

3

Otto Rossi

ISCAREX

1943

01:16:24

 

MUŽI F (ročník 1934 a starší)

Pořadí

Jméno a příjmení

klub

Rok nar.

Dosažený čas

1

Jiří Soukup

TJ LIGA 100 Hr. Král.

1927

01:57:31

 

 

ŽENY G (ročník 1980 a ml.)

 

Pořadí

Jméno a příjmení

klub

Rok nar.

Dosažený čas

1

Naďa Chaloupková

Continental

1985

1:08:01,00

 

ŽENY H (ročník 1979 - 1970)

Pořadí

Jméno a příjmení

klub

Rok nar.

Dosažený čas

1

Eva Vítová

SK Nové Město

1975

47:15,00

2

Lenka Hanušová

TJ Janovičky

1979

47:50,00

3

Romana Brumlichová

Medvědí Doupě

1976

51:58,00

4

Šárka Šimonová

Červený Kostelec

1972

55:05,00

 

ŽENY I (ročník 1969 a méně)

Pořadí

Jméno a příjmení

klub

Rok nar.

Dosažený čas

1

Anna Krátká

Hvězda SKP Pardubice

1969

50:29,00

2

Hana Vacková

Sokol Starkoč

1956

01:03:53

3

Lenka Rossi

ISCAREX

1954

01:05:01

4

Eva Friebelová

TJ Maratonstav Úpice

1962

01:09:35

 

 

 

 

6. JESTŘEBÍ KROS 6.7.2013

 

Výsledky 6. Jestřebího krosu

06/07/2013, Chlívce

MUŽI A (rok narození 1979 a mladší)

 

Poř.

Příjmení a jméno

klub

Rok nar.

st. č.

čas

1.

Čivrný Jiří ml.

SK Nové Město n. M.

1980

92

38:24

2.

Leszek Zajac ml.

Faurecia

1983

68

42:58

3.

Bezděk Pavel

Redpoint HQBC

1986

47

44:00

4.

Prokš Michael

Active Sport

1996

76

50:20

5.

Jirka Jan

Náchod

1983

72

50:22

 

 

MUŽI B (rok narození 1969 – 1978)

 

Poř.

Příjmení a jméno

klub

Rok nar.

st. č.

čas

1.

Kyncl Marek

Sport Hotárek Náchod

1974

77 b.

41:25

2.

Kábrt Michal

Rtyně v Podkrkonoší

1972

82

44:15

3.

Vašíček Martin

Maratonstav Úpice

1971

84

48:25

4.

Resl Jan

Jaroměř

1976

33

49:17

 

 

MUŽI C (rok narození 1959 - 1968)

 

Poř.

Příjmení a jméno

klub

Rok nar.

st. č.

čas

1.

Ulich Petr

MT Nové Město n. M.

1968

29

40:47

2.

Svoboda Mojmír

Hvězda Pardubice

1966

80

43:26

3.

Klimeš Jiří

AC Náchod

1961

91

44:22

4.

Holický Milan

Pardubice

1965

79

46:28

5.

Vanta Josef

SK Hronov

1962

96

46:53

6.

Zelený Luděk

AC Náchod

1961

49

48:24

7.

Tichý Pavel

AC Náchod

1963

27

48:35

8.

Lisý Pavel

FRC Hradec Králové

1966

48

52:29

9.

Mazač Jaroslav

Bonbon Police n. M.

1968

46

53:48

10.

Vanta Stanislav

Velké Poříčí

1963

32

55:17

11.

Smith Grahame

Vrchlabí

1966

90

1:00:58

12.

Svědiroh Miroslav

Cihelna Pardubice

1965

40

1:03:40

13.

Krátký Josef

SKP Hvězda Pardub.

1965

99

1:08:12

 

 

MUŽI D (rok narození 1949 – 1958)

 

Poř.

Příjmení a jméno

klub

Rok nar.

st. č.

čas

1.

Čivrný Jiří st.

Slovan Liberec

1953

94

44:18

2.

Šolc Vítězslav

BKL Machov

1957

87

47:28

3.

Nečas Josef

Maratonstav Úpice

1958

88

48:36

4.

Leszek Zajac st.

WKB Wałbrzych

1950

69

51:12

5.

Sedlák Jiří

Přelouč

1958

71

53:40

6.

Brunclík Ivo

Slovan Špindl. Mlýn

1958

44

57:13

7.

Rücker Oldřich

Bonbon Lhota

1955

97

1:01:38

 

 

MUŽI E (rok narození 1939 – 1948)

 

Poř.

Příjmení a jméno

klub

Rok nar.

st. č.

čas

1.

Groh Stanislav

AC Vrchlabí

1946

93

58:08

2.

Tučný Jan

MK Pardubice

1947

86

1:05:46

 

 

ŽENY A (rok narození 1939 – 1948)

 

Poř.

Příjmení a jméno

klub

Rok nar.

st. č.

čas

1.

Hanušová Lenka

TT Janovičky

1979

85

47:02

2.

Jirásková Hana

ISCAREX

1989

78

47:09

3.

Kozáková Denisa

Hvězda Pardubice

1979

73

48:10

4.

Čerenková Petra

Atletika Rtyně

1999

81

53:38

5.

Šramarová Šárka

Jaroměř

1985

100

59:39

 

 

ŽENY B (rok narození 1969 až 1978)

 

Poř.

Příjmení a jméno

klub

Rok nar.

st. č.

čas

1.

Krátká Anna

SKP Pardubice

1969

98

47:27

2.

Brumlichová Romana

Medvědí doupě

1976

70

50:21

3.

Pončová Eva

Active Sport

1974

74

55:53

4.

Šimonová Šárka

Červený Kostelec

1972

35

1:00:34

 

 

ŽENY C (rok narození 1967 a srarší)

 

Poř.

Příjmení a jméno

klub

Rok nar.

st. č.

čas

1.

Jirásková Eva

Lanškroun

1964

77

55:07

2.

Šefcová Eva

Spartak Police n. M.

1964

95

57:35

3.

Friebelová Eva

Maratonstav Úpice

1962

83

1:18:52

 

 

 

 

5. Jestřebí kros 8.7.2012

MUŽI „A“ (do 34 let) rok narození 1978 a mladší

MUŽI „B“ (35 – 44 let) rok narození 1968 – 1977

MUŽI „C“ (45 – 54 let) rok narození 1958 – 1967

MUŽI „D“ (55 – 64 let) rok narození 1948 – 1957

MUŽI „E“ (65 – 74 let) rok narození 1938 – 1947

MUŽI „F“ (75 a starší) rok narození 1937 a starší

ŽENY „A“ (do 34 let) rok narození 1978 a mladší

ŽENY „B“ (35 – 44 let) rok narození 1968 – 1977

ŽENY „C“ (45 let a starší) rok narození 1966 a starší

 

 

 

St.č

Jméno a příjmení

Ročník

klub

Umístění

(v kateg)

čas

39

Čivrný Jiří ml.

1980

SK Nové Město n. Metují

1. (1.MA)

40:14

64

Pavel Jan

1995

Atletika Rtyně

2. (2.MA)

44:38

59

Šrůtek David

1980

BKL Machov

3. (3.MA)

44:39

45

Kábrt Michal

1972

Atletika Rtyně

4. (1.MB)

44:41

40

Čivrný Jiří st.

1953

Slovan Liberec

5. (1.MD)

44:59

38

Klimeš Jiří

1961

AC Náchod

6. (1.MC)

45:49

36

Hanušová Lenka

1979

SK Nové Město n. Metují

7. (1. ŽA)

46:08

53

Mazač Jaroslav

1968

BonBon Police n. Metují

8. (2.MB)

46:15

37

Ptáček Miloš

1970

Petrovičky

9. (3.MB)

46:33

74

Borochowski Piotr

1972

WKB Piast Wrocław

10. (4.MB)

46:59

41

Krátká Anna

1969

Hvězda SKP Pardubice

11. (1ŽB)

47:04

57

Kozáková Denisa

1979

Hvězda SKP Pardubice

12. (2.ŽA)

47:34

73

Horvat David

1973

Hradec Králové

13. (5.MB)

47:39

32

Vašíček Martin

1971

Maratonstav Úpice

14. (2.MC)

48:14

65

Tichý Pavel

1963

AC Náchod

15. (2.MD)

48:32

72

Bláha Milan

1957

AF Křovice

16. (3.MD)

49:14

27

Nečas Josef

1958

Maratonstav Úpice

17. (3.MC)

49:18

61

Pavel Jan

1967

Atletika Rtyně

18. (4.MC)

49:50

75

Zelený Luděk

1961

AC Náchod

19. (5.MC)

51:23

33

Metelka Josef

1944

Spartak Police

20. (1.ME)

55:11

46

Trejbal Karel

1951

SKP Mladá Boleslav

21. (4.MD)

55:29

44

Ševcová Eva

1964

Spartak Police n. Metují

22. (1.ŽC)

56:10

60

Kučera Zdeněk

1955

AC Náchod

23. (5.MD)

56:29

29

Hana Vacková

1956

SK Hronov

24. (2.ŽC)

56:34

48

Groh Stanislav

1944

AC Vrchlabí

25. (2.ME)

57:54

49

Šlechtová Marie

1952

Slavia Hradec Králové

26. (3. ŽC)

58:36

47

Jantsch Vítězslav

1935

Liaz Jablonec nad Nisou

27. (1.MF)

1:03:12

42

Krátký Josef

1965

Hvězda SKP Pardubice

28. (6.MC)

1:10:23

31

Friebelová Eva

1962

Maratonstav Úpice

29. (4.ŽC)

1:10:32

66

Vyhnálková Míša

1983

JK Gotex

30. (3.ŽA)

1:11:28

71

Vyhnálková Růžena

1956

Za sebe

31. (5.ŽC)

1:19:28

 

 

 

 

 

  1. 4. Jestřebí kros 17/7/2011 Chlívce u Náchoda

 

pořadí

JMÉNO A PŘÍJMENÍ

KLUB

ROČNÍK

ČAS

KATEGORIE

1

KAMIL KRUNKA

SK Nové Město n/Metují

1986

00:38:33

A

2

ČIVRNÝ JIŘÍ ml.

SK Nové Město n/Metují

1980

00:38:57

A

3

ŠESTÁK KAREL

XAIR Ostrava

1971

00:41:41

B

4

HONCŮ MILOSLAV

Krkonoše Vrchlabí

1994

00:43:29

A

5

OŽANA VÁCLAV

TJ Nové město na Mor.

1964

00:43:31

C

6

SVOBODA MOJMÍR

SKP Hvězda Pardubice

1966

00:43:35

C

7

ČIVRNÝ JIŘÍ st.

SLOVAN Liberec

1953

00:43:47

D

8

BERKA LUDĚK

ATLETIKA Rtyně

1972

00:44:13

B

9

MAZAČ JAROSLAV

TJ MARATONSTAV Úpice

1968

00:44:44

B

10

KÁBRT MICHAL

ATLETIKA Rtyně

1972

00:45:15

B

11

HORNÍK ALEŠ

Dvůr Králové n/Labem

1961

46:15,00

C

12

KLIMEŠ JIŘÍ

AC Náchod

1961

00:46:28

C

13

PAVEL JAN

ATLETIKA Rtyně

1995

00:46:48

A

14

KRÁTKÁ ANNA

TJ Svitavy

1969

46:52,00

H

15

JAVŮREK JIŘÍ

MARATONSTAV Úpice

1948

47:19,00

D

16

PAVEL JAN st.

ATLETIKA Rtyně

1967

47:35,00

B

17

KAVALÍR JOSEF

SKP Mladá Boleslav

1982

47:44,00

A

18

VAŠÍČEK MARTIN

MARATONSTAV Úpice

1971

48:07,00

B

19

ŠLÉGR JIŘÍ

TJ MARATONSTAV Úpice

1954

48:17,00

D

20

HORVÁT DAVID

Hradec Králové

1973

48:26,00

B

21

ZELENÝ LUDĚK

AC Náchod

1961

49:04,00

C

22

KOZÁKOVÁ DENISA

HVĚZDA Pardubice

1979

49:09,00

G

23

NEČAS JOSEF

TJ MARATONSTAV Úpice

1958

49:35,00

C

24

KADAVÝ JAN

Jablonec nad Nisou

1974

50:44,00

B

25

KUBR VÁCLAV

HVĚZDA Pardubice

1955

51:45,00

D

26

VÁCLAV GOLDBACH

SK Týniště n/Orlicí

1950

51:56,00

D

27

BRUMLICHOVÁ ROMANA

Medvědí doupě Hronov

1976

52:00,00

H

28

TREJBAL KAREL

SKP Mladá Boleslav

1951

52:05,00

C

29

METELKA JOSEF

SPARTAK POLICE

1944

52:49,00

E

30

ČERVANKOVÁ PETRA

ATLETIKA Rtyně

1999

54:36,00

G

31

RUCKER JAKUB

BON BON LHOTA

1988

55:14,00

A

32

KRÁLÍČEK ALEŠ

HASIČI Kramolna NTC

1960

55:28,00

C

33

GROH STANISLAV

AC Vrchlabí

1946

56:39,00

E

34

KUBROVÁ DAGMAR

HVĚZDA Pardubice

1963

58:56,00

H

35

KOPECKÝ MICHAL

ANTIHOCK

1973

59:26,00

B

36

DOLEŽAL STANISLAV

BK Pardubice

1963

01:00:10

E

37

RUCKER OLDŘICH

BON BON LHOTA

1955

01:01:52

D

38

VACKOVÁ HANA

SK HRONOV

1956

01:03:02

H

39

KRÁTKÝ JOSEF

TJ SVITAVY

1965

01:09:22

C

40

BUCHAR JAN

ATL Vrchlabí

1933

01:46:36

F

41

BRADÁČ ALOIS

OREL Žďár n/Sázavou

1940

01:46:36

E

 

 

 

3. Jestřebí kros červenec 2009 

 

St. Č.

Jméno a příjmení

Klub, město

Rok n.

Čas

32

Josef Krátký

KPB klub přátel běhu kok. údolím

1965

76:45

36

Šimonek Pavel

Hvězda Pardubice

1966

44:31

38

Vašíček Martin

TJ Maratonstav Úpice

1971

40:43

49

Ulich Petr

MT Nové Město n. Metují

1968

35:52

57

Lisý Pavel

Hradec Králové

1966

44:13

76

Svoboda David

Dynamo Moskva

1970

42:04

60

Mazač Jaroslav

Maratonstav Úpice

1968

39:05

 

 

Muži A

 

 

St. Č.

Jméno a příjmení

Klub, město

Rok n.

Čas

75

Zajíček Tomáš

KPA Pardubice

1976

42:32

77

Jiří Kraus

KOHA Náchod

1975

42:03

78

Matěj Vaš

Spartak Police

1983

36:00

71

Kratochvíl Miloš

SKP Hvězda Pardubice

1975

34:43

 

Muži C

 

St. Č.

Jméno a příjmení

Klub, město

Rok n.

Čas

66

Aleš Králíček

Hasiči Kramolna NTC

1960

45:41

65

Josef Vanta

TC Dobruška

1962

43:05

53

Michal Karlík

LOKO Trutnov

1964

40:42

44

Petr Hynek

SK Nové Město

1963

43:31

74

Klimeš Jiří

AC Náchod

1961

39:13

45

Drozd Jiří

Mopos Pardubice

1957

42:22

33

Nečas Josef

TJ Maratonstav Úpici

1958

44:37

27

Václav Kubr

Hvězda Pardubice

1955

42:02

39

Wiesner Jiří

Spartak police n. Metují

1956

53:23

 

Muži D

 

St. Č.

Jméno a příjmení

Klub, město

Rok n.

Čas

47

Chocholouš Dalibor

Dubina Pardubice

1946

49:14

73

Groh Stanislav

AC Vrchlabí

1946

47:49

59

Karel Trejbal

SKP Mladá Boleslav

1951

43:17

 

Muži E

 

St. Č.

Jméno a příjmení

Klub, město

Rok n.

Čas

72

Miloš Linhart

SK Hronov

1944

1:00:18

46

František sedláček

Sokol Rychnov n. Kněžnou

1940

49:56

79

Stanislav Doležal

BK Pardubice

1938

50:17

64

Havlíček Zdeněk

Vrchlabí

1935

54:50

42

Vorel Milan

Slatiňany

1940

53:37

41

Jelínek Matěj

Hvězda Pardubice

1942

48:45

35

Metelka Josef

Spartak Police

1944

43:16

Muži F

 

St. Č.

Jméno a příjmení

Klub, město

Rok n.

Čas

82

Jiří Soukup

TJ Liga 100 Hradec Králové

1927

59:09

 

Ženy G

 

St. Č.

Jméno a příjmení

Klub, město

Rok n.

Čas

48

Eva Kollertová

MT Nové Město nad Metují

1983

49:09

 

Ženy H

 

St. Č.

Jméno a příjmení

Klub, město

Rok n.

Čas

29

Dagmar Kubrová

Hvězda Pardubice

1963

47:56

31

Krátká Anna

TJ Svitavy

1969

41:54

37

Vacková Hana

SK Hronov

1956

55:37

40

Wiesnerová Lenka

Spartak Police n. Metují

1969

43:37

61

Vichová Jana

HSK Benecko

1972

45:40

 

Webová stránka byla vytvořena pomocí on-line webgenerátoru WebSnadno.cz

TOPlist